Şok 8 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu

Yeni bir katalog haftası yaşayacağımız Şok 8 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu 2 sayfalık görselleriyle birlikte yayınlandı.


Şok 8 Eylül 2018 kampanyalı aktüel ürünler kataloğu elektronik eşyalar ve gıda ürünleri arasında indirme gidilip uygun fiyatı ve kalite kapsamlı ürünleri bizleri sunmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Şok Market her hafta kataloglarında göremeyeceğiniz ürünleri hafta sonuna özel yapılan kampanya sonucunda bizlere yansıtan şok marketlerde en önemli ürünler ise 1 adet Laptop ve bir adet masaüstü bilgisayar olarak karşımıza çıkıyor.

Elektronik ürünlerin yanı sıra çocukların gökyüzü bilim meraklarını giderecek bir ürün olan teleskop ise Şok Marketler Zinciri tarafından 8 Eylül 2018 tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Ürün incelememize geçmeden önce yapacağınız ufak bir hatırlatma hafta sonuna özel yapılan bu kampanya ile ilgili sizlere şunları belirtmek isterim. alacağınız elektronik ürünler adetli ve stoklu bir şekilde satılacak olup kampanya tarihinde Şok Marketler şubelerinde olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Şok 8 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu ürün incelemesi ve detayları

Şok Market kırtasiye ürünleri 2018 yılında hafta sonu yapılacak kampanyada ana okul çantası, okul sırt çantası, beslenme çantalı ilkokul çantası gibi üç farklı ürün yine aynı tarihli katalog içinde satılıyor olacak. Ana okul çantası lisanslı olarak 12.90 TL den okul sırt çantası 2 bölümünü olarak 22.90 telden beslenme çantaları ilkokul çantası özellikleri ise lisanslı iki bölmeli destekli sırt bölünmesi ile birlikte 23.90 TL satılması planlanıyor.

Şok Quadro ekstrem masaüstü bilgisayar özellikleri

Quadro masaüstü bilgisayar özelliklerine geçecek olursak eğer öncelikle bize 3 adet hediye edilen klavye, mouse, hoparlör ile birlikte gelecek ürün 3699 Tl den kredi kartı 6 taksit yapabileceğiniz uygun fiyatlı güzel bir ürün olmasıyla başlayabiliriz. İntel 3 GB AMD harici driver kartı ile birlikte gelen ürün 4GB DDR3 Ram ile destek sağlıyor. 500 gb hard disk ile güçlendirilen ürünü 2 yıl garantili olarak artı ücretsiz teslimat ile kapınıza kadar getiriyorlar.

Şok Lıfe Notebook özellikleri

Lıfe Notebook ürünlerde yine Windows 10 Home 64 bit kalitesindeki yazılım kurulu olarak gelmektedir. Ekran boyutu ise 13.3 inçlik bir genişliğe sahiptir. Intel Pentium işlemcisi ile birlikte İntel dahili ekran kartı mevcuttur. Full HD Led ekranı ile birlikte çözünürlük ise, 1920 x 1080 olarak sizlere sunulmuştur. RAM kapasitesi ise 3 gb dir, 32 gb hard disk ve USB 3.0 portu 2 adet bulunmaktadır. HDMI çıkışlı ürün, Bluetooth, Wlan ve wifi özelliği ile birlikte 2 yıl İntel garantisi altında 1699 Tl den satılacaktır.

Şok teleskop özellikleri

Ay filtresi 2x borlow lens ürünü ile olmakla birlikte, tüp uzunluğu 3600 milimetre, objektif çapı 50 milimetre teleskop, 2 yıl garanti kapsamında ve ayakları ile birlikte yani tripot ile birlikte size 99 TL'ye satılmaya bekliyor.

Şok Market 8 Eylül 2018 aktüel ürünler katalog incelemesini aşağıdaki görsellerden daha detaylı ve daha kapsamlı bir şekilde inceleyebilir alacağınız ürünleri kafanızda şimdiden yer etmesini sağlayabilirsiniz.