Şok 5 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok 5 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğu çıkmıştır. Kataloğun içerisindeki ürünler her ailenin beklediği ve sormuş olduğu kırtasiye ürünleri çoğunluklu bir katalog.


Şok 5 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğunda bulunan okul ihtiyaçları için kırtasiye ürünleri ve okul çantaları ve ofis malzemeleri de Şok 5 Eylül 2018 aktüel ürünler içerisinde yer almakta gayet uygun fiyatlarda raflarda yerini almaya başlayacaktır

Dilerseniz 5 Eylül 2018 tarihinde satışa çıkacak aktüel ürünler kataloğuna göz atmaya başlayalım, göz atarken bende yorumlarımı ve düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Okul çantalarının farklı boylarda ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan kardeşlerimiz için her boyda ve farklı renklerde seçenekler sunmaktadır. Ayrıca spor çantaları da bulunmakta çanta fiyatları ile başlayalım. Anaokulu çantaları 5 farklı Çizgi film karakterleri bulunan lisanslı çantaların fiyatları standart olarak satılmaktadır fiyat 12.90 TL Üzerinden satışa sunulacaktır.

İlkokul çantaları, beslenme çantaları ile birlikte takım olarak satılacaktır. ilkokul çantalarında da Çizgi Film ve oyun karakter desenli lisanslı çantaların fiyatı 23.90 TL olarak raflarda yerini alacak.

Ortaokul ve lise okuyanlar için iki gözlü okul sırt çantaları Düz renkli çantalar fiyatları ise 29.90 TL olup 9 farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Kırmızı, siyah, kırmızı, beyaz, Lacivert ve birçok renk çift seçeneği daha bulunmaktadır. Rüya Renkleri görmek için aşağıda paylaşacağımız bütün ürünleri fotoğrafları içerisinde detaylı bir şekilde birebir görebilir ve inceleyebilirsiniz.

İki farklı iki farklı markalı sulu boya seti 12 li takım olarak 5 Eylül şok aktüel ürünler kataloğunda bulunmaktadır. Büyük boy sulu boya 12'li takım halinde yanında kalemi de bulunmaktadır, fiyatı ise 5,95 TL.

Şimdi de çoğunlukta ofislerde kullanılan ürünlerinin fiyatlarına geçmeden evvel ofis sandalyesini en başta söylemek istedim. Fiyatı 169 TL olmakla birlikte iki farklı tasarım sunmakta bu 2 değişik tasarımlı sandalyelerin fiyatları standarttır.

Ofisinizde çalışırken not alamıyorsanız telefon konuşmanız uzun sürüyorsa sizler için ideal olan yapışkanlı not kağıdı satılacak. Takım halinde satıldığını da belli etmek isterim 90 gr ofis tutkalı fiyatı 2 95 TL. Yapıştırıcı ürünler ise takım halinde satılmakta, fiyatları 4,95 TL olarak şok aktüel ürünler kataloğunda yer almakta olacaktır.

Ufak bir dipnot eklemek isterim, ofis ürünleri sınırlı stoklar halinde gelmiş olabilir, bazı ürünlerin stoklu geldiğini zaten sizlerde biliyorsunuz.

Şok 5 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler broşürü arasında bulunan birçok ürünü tanıttık kalan diğer ürünleri de detaylı bir şekilde aşağıda bulunan resimlerden inceleyebilirsiniz.