Şok 12 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu

Kırtasiye ürünleri ile devam eden Şok 12 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu okul öncesi ürünleri satışa çıkıyor.

Şok 12 Eylül 2018 aktüel kampanya kataloğu kırtasiye ürünleri ile dolu bir katalog ve kampanya haftası olarak belirlendi. almak İstediğiniz ürünler Şok Market reyonlarında 30 Eylül 2018 tarihine kadar görebileceksiniz.

Şok 12 Eylül aktüel ürünler incelemesi ve ürün listesi olarak birçok ürünü yine Şok Market reyonlarında görebileceğiniz gibi devamlı yenilenen ürünlerle de geleceğini unutmayın. çabuk tükenen kırtasiye ürünleri stok ve sınırlaması yok. Bir tane ürün biterse hemen yenisini şubeler ekliyor.

Şok okul malzemeleri 2018 yılında uygun fiyatı ile dolar ve euro kurundan etkilenmeden satış yapabilen marketler arasında yer aldığını unutmamanız tavsiye ediyoruz Şok'tan yapacağınız alışverişlerde tamamen karlı çıkıp ve uygun fiyata Kırtasiye ürünlerini alabileceğinizi unutmayınız.

Şok Market 12 Eylül 2018 kırtasiye ürünleri incelemesi

Ürünlere bakıldığında ilkokul ve ortaokul hatta lise çağındaki öğrencilere temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler mevcuttur.

Okul çantaları anaokul çantaları ve okul sırt çantaları olarak üç kategoriye ayrılan ürün listesinde en ucuz fiyatı 12.90 TL olup en pahalı fiyatı ise 22.90 Tl den Şok Marketler Zinciri tarafından 12 Eylül tarihinde satışa çıkacak.

İlkokul çocuklarının kullandığı renkli kalemlik kutu çift taraftarlık kalem kutul ve ortaokul öğrencileri için de bunlar kalem kutu seçeneklerinden en ucuz fiyatı 3.95 TL en pahalı fiyatı 4.75 deli gibi fiyatları satılacaktır.

Kaliteli marka ürünler satan Şok Market faber-castell kalemleri, boyaları ve ürünleriyle yine uygun fiyata satış sürecek ürünleri de kataloglarını eklemiş bulunuyor.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tarihten itibaren mantar pano ise 6.75 Tl den satışa sunulacaktır çocuklar için beslenme kutusu lise 3.95 TL gibi uygun bir fiyata raflarda yerleri alması bekleniyor.

Pritt marka boya çeşitleri ve yapıştırıcı çeşitleri de aynı tarihli katalog bir içinde sergilenecektir. Bir diğer marka ise sulu boya çeşitleri palet ve fırça seçenekleriyle çok çok uygun bir fiyata  geliyor.

Şok 12 Eylül 2018 tarihi aktüel ürünler kataloğu sizler için değerlendirmiş bulunuyoruz. Bir sonraki kampanya tarihi ise Şok 19 Eylül 2018 tarihlidir.