Hakmar 6 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu

Kırtasiye ürünleri ile dolu bir katalog sunan Hakmar 6 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu kampanyalı ürünleri ile satışa çıkmıştır.


Hakmar Market zincirleri 6 Eylül 2018 tarihli aktüel kampanya listesinde birbirinden uygun kalite kapsamında satışa sunacağı ürünleri bizlere tanıtmaya başladı. okulların açılmasına az bir süre kala bu indirimden yararlanmak isteyen vatandaşların bir an önce Hakmar şubeleri ne gitmelerini tavsiye ediyoruz.

Sadece Kırtasiye haftası olarak tanımlayabileceğimiz Hakmar 6 Eylül 2018 aktüel kataloğu çok uygun fiyata alabileceğiniz ürün seçenekleri ile doldur Bu ürünler arasında yazı tahtasında çanta, kalem, silgi ve ilkokul Hatta Anaokulu öğrencilerinin temel okul ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünleri bizlere satmayı hedefliyor.

Tüm Türkiye'de hemen hemen Anadolu ve diğer illerde birçok şubesi bulunan Hakmar bu hafta kataloglarında çocuklarınızın okulda kullanabileceği çanta beslenme gibi ürünlerde yine indirme gidilmiş olur stok ve adet sınırlaması mevcut olacaktır.

Hakmar aktüel kampanya tarihi yukarıda da belirttiğimiz üzere 6 Eylül 2018 olup sona eriş tarihi ise Hakmar 13 Eylül 2018 olarak belirlenmiştir.

6 Eylül 2018 Hakmar kataloğu için aşağıdaki paylaşacağımız görsellerden istediğiniz ürünleri kafanızda belirleyip sadece satış tarihinden itibaren Hakmar şubelerinde olmanız gerektiğini unutmayınız.

Broşür üzerindeki fiyatlar Hakmar Marketler Zinciri tarafından hesaplanıp bizlerin fiyat ve ürün stokları hakkında herhangi bir bilgimiz olmamaktadır. Gördüğünüz resimler üzerindeki ürünleri fiyatlarını marketlerde değişip değişmeyeceğini tam olarak bilmemekteyiz.

Hakmar 6 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz.