Bim 21 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu

Bim 21 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu çıkmıştır. Okul ürünleri üzerinden devam edeceğini düşünürken elektronik aletlere dönüş yapması da herkese bir yandan da çok sevindirdi.

Bim 21 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kataloğunda sizleri şaşırtacak aktüel ürünler çeşitleri hangi ürünü alayım diye düşün diyebilecek kadar güzel ürünlerle sizlerle buluşacaktık.

Bim marketler şubeleri elektronik ürünleri, bayan ve baylara özel ürünlerde bulunmaktadır. Sizlerle bu ürün listesini tanışmadan önce ufak bir not vermek istiyorum. Evet şimdi Bim 21 Eylül 2018 kampanyalı aktüel ürünler kataloğu neler bulunduğunu anlatmaya geçelim.

Bim 21 Eylül 2018 aktüel ürünler listesi

Son zamanlarda moda olan herkesin kullanmak istediği bir ürün, eskiden uzaktan kumandalı arabalar model şimdi lise uzaktan kumanda Drone moda. Fiyatı ise 179 TL 2 yıl Garanti kapsamında ve kredi kartına 6 taksit avantajı da bulunmaktadır.

Philips ıslak kuru tıraş olma özelliği bulunan traş makinesi fiyatı Bim marketlerinde ve diğer x mağazalarındaki fiyatlarına göre gayet uygun makul fiyatta Bim marketler zincirinde 21 Eylül 2018 tarihinde raflarda yerini alacaktır. Fiyatı ise 99 TL olur kredi kartına taksit avantajı garanti kapsamı lise 2 yıl kredi kartı taksitlendirme Katları ise Bonus World Axess Kredi kartları geçerlidir .

Bim marketler zincirinin 21 Eylül tarihli kataloğunda yer alan elektronik ürünlerin stoklu olduğunu hatırlatmak istedim ve bu ürünlerin fiyatları ile anlatmaya devam edelim. Birebir elektronik ürün ise Trust taşınabilir Powerbank Şarj cihazı fiyatı 45 TL. Kolayca her cebe sığar, bayanların çantasına koyabileceği erkeklerin ise kot pantolonlarının veya hangi pantolonla olursa olsun arka cebine koyabileceği bir boyutta üretilmiştir.

Sizlerle Trust markalı olan USB li Mouse ufak bir özelliğini söylemek gerekir ise, USB Mouse Bir kısmını çekip uzatma avantajınız vardır.

Elektronik günlerden devam edelim erkek kol saatleri tasarımları gayet çekici 3 saat seçeneği ile Bim marketler zincirinde yakında raflarda yerini alacaktır.

Bunlar olması gayet uygun boyutları da fazla yer kaplamayan bir ürün olan HP wifi özellikli yazıcı ve tarayıcı kaçırılmayacak fiyatlarda Bim marketler mağazaları 21 Eylül 2018 tarihli katalog haftasında yerini alacaktır.

Raflı çalışma masası fiyatı 119 TL Az evvel saydığım diğer teknolojik ürünler içerisinde de kredi kartına 6 taksit avantajı bulunmaktadır ve şimdi fiyatını verdiğin çalışma masası da kredi kartına 6 taksit yaparak alabilirsiniz. 3 farklı boyutta Bavul iki farklı rengi bulunmaktadır.
Siyah ve lacivert olmak üzere boyutları da küçük boy orta boy büyük boy olmak üzere raflarda yerini alacaktır. Küçük boy un fiyatı 44.90 orta boy un fiyatı 55 TL büyük boyun 69.90 TL olarak bulunmakta.

Bugün sizlere Bim 21 Eylül 2018 tarihli kataloğu elimizden geldiği kadar inceledik anlatık. bir sonraki kampanya tarihi Bim 28 Eylül 2018 günü olmaktadır.