A101 27 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu

Son zamanlarda en iyi kampanya kataloğu olacak A101 27 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu hangi ürünler kampanya kapsamında olacaktır?

A101 27 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler listesinde yapacağınız alışverişlerde geçerli olarak 25 TL ve üzerine uygun ürünleri sizlere yine bu hafta A101 katalog ürünlerinde de her hafta olduğu gibi görebileceğiniz ürünlerle geleceğini hatırlatmak isteriz.

Okulların açılması nedeniyle yine kırtasiye ürünlerinin raflarda yerini alması beklenmektedir. Bu ürünlerin yanı sıra a101'de marketlerde geçerli olacak kampanya tarihleri arasında elektronik ürünler yine üst safhada olacağını söyleyebiliriz.

A101 27 Eylül 2018 aktüel ürünler reyonlarında elektrikli ev aletleri, mutfakta kullanabileceğiniz Mini robotlar ve HD 4K televizyon gibi elektrikli, beyaz eşya tabiriyle değerlendirmeye aldığımız ürünlerde listemize ek olarak geleceğini bir kez daha hatırlatma yapalım.

Yine gıda ürünlerinde birçok marka ve ürünün uygun fiyatlı listeleriyle karşılaşabileceğiniz bir katalog abdesti geçirebileceğiniz i düşünmekteyiz. Bazı marketlerin dolar ve euro kurunu baz alarak ürünlerin gram ve fiyatlarında oynama yaptığını bilmekteyiz. Yalnız A101 marketler zinciri tarafından böyle bir uygulama ve düzensizlik bulunmamakta olduğunu her hafta bizlere göstermektedir.

Ev tekstili ürünlerinde ise yine bilindik markaların perde takımları, çarşaf kılıfları, yatak örtüleri ve hatta kilim ve halı gibi modellerde de yine indirim yapılmış olup, A101 şubelerine bu hafta itibariyle gelmesi gerekmektedir.

Türkiye'nin en iyi Elektronik indirim marketlerinden A101 tercih edilme sebeplerinden biri de bu olsa gerek cep telefonu tablet laptop, masaüstü bilgisayar HD televizyon gibi birçok ürünü yine kataloglarında görebileceğimiz bir kampanya haftası olarak değerlendirebiliriz.

Önemli bir hatırlatma yaparak kampanya başlangıç tarihi A101 27 Eylül 2018 kampanya tarihinde başlayacak ürünler arasında olup 4 Ekim 2018 tarihinde sona erecektir. Yapacağınız alışverişlerde stok ve adet sınırı olup genellik itibariyle beyaz eşya ve elektronik ürünlerde her şubeye 1 ile 3 adet ürün getirilmekte olacaktır.

Aldığımız duyumlar üzerine yaptığımız katalog incelememizde A101 27 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler listesini incelemesini sizler için gerçekleştirdik. Bir sonraki aktüel kampanya ürünleri ise A101 4 Ekim 2018 tarihinden itibaren geçerli olacaktır.