A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Yayınlanması an meselesi olan A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu içinde hangi ürünlerde indirim yapılması beklenmektedir.


A101 13 Eylül 2018 tarihli aktüel ürünler kampanya listesinde Bir önceki haftanın yani 6 Eylül 2018 tarihli katalog hemen hemen aynı ürünlerle olması bekleniyor.  Malum ilkokul ve ortaokulların açılışı nedeniyle A101 marketler zinciri Kırtasiye ürünlerinde 2018 yılında lider Market olmayı hedeflemektedir.

A101 13 Eylül 2018 aktüel ürünler listesinde aldığımız duyumlar üzerine yapmış olduğumuz inceleme sonucunda yine okulların açılması söz konusu olduğu için kırtasiye ürünleri ve giyim ayakkabı reyonlarında bolca ürünler görebileceksiniz. Yapılması beklenen kampanya tarihli kataloğunda yine her zaman olduğu gibi elektronik eşyaları ve elektrikli ev aletlerinde görebileceğimiz bir katalog haftası olarak geçireceğinize umut ediyoruz.

A101 13 Eylül 2018 kataloğu detaylarına yavaş yavaş geçtiğimizde ise yukarıda da bahsettiğimiz gibi aldığımız duyumlar üzerine sizlere ürünlerin fiyatlarını olmasa da hangi ürünlerin reyonlara geleceğini belirteceğiz.

A101 13 Eylül 2018 Tarihli Kırtasiye Ürün Listesi

ilk olarak bahsetmek istediğim ürünler arasında çocukların okul için kullandıkları küçük Çizgi film karakterli çantalar olacak kızlar için pembe erkekler için Mavi ve Siyah seçeneği ile birlikte A101 şubelerine sıklıkla görebileceğiniz ürünler arasında bulmakta olacaktır.

Ortaokul ve ilkokul çağındaki öğrencilerin defterleri resim defterleri telli ve telsiz olarak birçok çeşit defter ürünlerini yine uygun fiyatlarda raflarda görebileceksiniz. Bu ürünlerin yanında yine kalite kapsamında uygun fiyatı ile göze hitap eden kurşun kalemler, uçlu kalemler, silgi ve kalemtraş ürünlerinde de indirme gidilip sizler için satışa sunulacaktır.

A101 marketler sadece okul ya da kırtasiye ürünleri ile geçecek bir katalog tarihi olmamakla birlikte 13 Eylül A101 katalog listelerinde elektronik eşyalar ve ev dekoratif ürünleri yanı sıra mutfakta kullanabileceğiniz küçük mini elektrikli ev aletleri de aynı tarihli katalog içinde görebileceksiniz.

Sizlere aktardığımız bilgileri tahmini olarak ve aldığımız duyumlar üzerine yapmış olduğumuz bir değerlendirme sonucu yazmış bulunuyoruz. Ürünlerin resimleri çıktığında aşağıda takip edebilir istediğiniz ürünü kampanya tarihi öncesinden kafanızda yer etmesini sağlayabilirsiniz.

A101 13 Eylül 2018 aktüel ürünler kataloğu detaylarını sizler için değerlendirdik bir sonraki katalog tarihi ise A101 20 Eylül 2018 tarihinde gelecektir.