Şok 15 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar kataloğu

Şok 15 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar kataloğu süper ürün listesi ile karşınızda. Şok 15 Ağustos Kataloğu içerisinde Kurban bayramına özel indirimli ve kampanyada olan ürünler sizlerle.

Şok 15 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar bayrama özel olan elektronik ürün çeşitleri arasında dikkat çeker ürünler yer almakta olup herkesin ihtiyacı olacak Kıyma çekme makinesi her bütçeye uygun sıkıntı yaşamadan alabileceğiniz bir üründür. Ayrıca 3 yıl garanti kapsamında olmakla birlikte uzun ömürlü bir ürün olduğunu da bilmek isterim özelde ne geçecek olursak çıkarılabilir et tepsisi paslanmaz çelik bıçak çeşitleri 3 farklı Genişletme ayarı Ters yöne dönme özelliği de bulunmaktadır 3 farklı kesim ayarları ince 3mm Orta kesim 5mm kalın kesim 7mm olarak kesilmektedir. Maximum Watt gücü 2000 gücünde çalışmaktadır.

Şok 15 Ağustos aktüel kampanyalar kataloğu içerisinde bulunan ürünler arasında fırında sütlaç kapları bulunmaktadır. Fırında sütlaç kapları sütlaç Sevenler İçin gayet uygun fiyatta Şok aktüel ürünler arasında olmakla birlikte satış reyonlarında yayını alacaktı. Kurban bayramına girerken fırında sütlaç kapları Bence kaçırılmayacak bir üründür.

Şok 15 Ağustos kataloğu incelerken otomobilinizi de uzun yol yaparken veya piknik yapmaya giderken araç buzdolabı dikkat çeken aktüel kampanyalar arasında yer aldığını görüyoruz. Sinbo araç buzdolabı farklı renk çeşitleriyle 15 Ağustos 2018 Şok Aktüel kampanyaları arasında yer alıyor. Sinbo araç buzdolabı kapasite listesi 39x30x41 cm 24 litrelik kişileri rahat bir şekilde sığır alabilirsiniz en büyük özelliği ise darbelere dayanıklı olması 2 yıl garanti kapsamı sürücüde bulunmaktadır.

Uzun zamandan beri moda olmuş bir ürün Şok 15 Ağustos 2018 Aktüel kampanyalar kataloğunda herkesin aradığı fiyatların yüksek olduğu için aranan bir ürün olan Kawai markalı otomobil multimedya parçası 15 Ağustos 2018 aktüel ürünlerinde yer alarak çok kişiyi ikinci el parça almaktan kurtaracak bir kampanya ürünüdür. Kawai multimedya parçası özellikleri sıralaması, 4x45 Watt ses çıkışı 7 Kapasitif ekran Bluetooth USB giriş SD kart girişi uzaktan kumanda Arka görüş kamera telefonla konuşma rehber listesi ve daha birçok özelliği de bulunmakta. Kawai multimedya araba parçası fiyatı gayet ideal bir fiyatla 15 Ağustos Şok aktüel kampanyalar katalogları arasında ilk 3 ürünün arasında yer alacak gibi gözüküyor. Fiyatı ise 329 TL Üzerinden raflarda yerini alacak.

Sinbo 4 bıçaklı rende seti rende seti 29 90 TL, Paşabahçe Yuvarlak tepsi ve saymakla bitmeyecek daha bir çok ürün Şok aktüel kampanyalar kataloğunda bulunan diğer ürünleri de resimli haliyle sizde de son durumu belirtmek isterim. Unutmadan söyleyeyim Bu saydığım ürünlerin stok sınırı olduğunu belli etmeden geçmek istemedim.

Şimdi ise şok 15 Ağustos 2018 kataloğunun yiyecek ve mutfak malzemeleri fiyat listesine geçelim

Cappy meyve suyu çeşitleri karışık şeftali kayısı 1 LT Yüzde 50 indirim ile 2 alana 1 bedava kampanyası ile Kurban Bayramını şenlendiriyor fiyatı 2.81 TL, Fanta 1 litre limonata 2 75 TL, 1.5 litre Coca Cola alana yanımda Amerigo patlamış mısır hediye fiyatı 35 TL olarak şok 15 Ağustos 2018 bayrama özel aktüel kampanyalar broşürleri arasında yer almaktadır. Şok Marketler Zinciri Kurban bayramına özel olarak çocuklarımızın da mutlu olması için dondurma çeşitlerine %50 indirimler yer almaktadır. Sizlere Şok 15 Ağustos 2018  aktüel kampanyalı ürünleri sundum.