Bim 24 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar kataloğu

Bim 24 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar kataloğu ürünlerinde birden fazla çeşit yer almaktadır görenler okul malzemeleri ve yiyecek içecek ürünleri yer almakta.


Bim 24 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar içerisinde bulunan ürünlerde çocuklarımızın okul malzemelerini erkenden hazırlamak için Bim 24 Ağustos kataloğu sayesinde gayet uygun ve ideal ürünler herkesin kesesine uygun fiyatlarda dışa son olacaktı.

Sizlere ek olarak Aktüel ürünleri detaylı ve kapsamlı bir şekilde Incelemeler Sunacağım çoğunlukta elektronik ürünler olacak ve bu elektronik ürünler ev ihtiyaçlarına yönelik ve kişisel ihtiyaçlara yönelik olarak yer alacaktır.

Bim 24 Ağustos tarihli kataloğu çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği için raflarda yerini alacak ürün ise Alcatel akıllı takip cihazı Akıllı çocuk takip cihazı saati 2 yıl garanti kapsamında olmakla birlikte diğer özellikleri ise suya ve Toza dayanıklı LED Işıklı ekranı sizden başka 10 kişi daha Arama izni vermeniz özelliğine sahip ek olarak SIM kart takılan bilme özelliği Ve acil durum butonu yer almaktadır Kredi kartına 6 taksit avantajı da bulunmakta kredi kartları çeşitleri World Bonus ve Maksimum kredi kartları geçerlidir.

Bim 24 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar arasında yalan elektronik ürün çeşitleri bana göre en çok davet gelecek Kapı Çalacak bir ürün olan Tunus taşınabilir şarj aleti olacaktır. Fiyatı ise sadece 39.99 TL olarak 24 Ağustos Bim tarihinde raflarda yerini alacaktır. Diğer elektronik aletlerden olan üründe Hometech HT8C tablet şimdiden çocuklarınıza alacağınız Okul hediyesi olarak gayet uygun fiyatlarda olur sizde de kredi kartı taksidi avantajı sunmakla birlikte 6 takside bölme şansınızı da bulunmakta ek olarak 3 kredi kullanabiliyorsunuz. fiyatı ise 249 TL.

Çocuklarımızın Aytek masa sandalye üzerinde Bence yapmalarına son vermeyecek. Çocuklarımızın hayal ettiği ve çok istediği ünlü gayet uygun bir şekilde hala Bileceksiniz Bim 24 Ağustos 2018 tarihli aktüel kampanyalar  olarak kitaplıklı çalışma masası takımı sadece 99 TL üzerinden Bim marketler zincirinde 24 Ağustos 2018 tarihinde raflarda yerini alacaktır. 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır.

Okul çantaları çeşitleri farklı renk avantajları bulunmakta olup fiyatı sadece 12. 99 TL kalem kutuları Çizgi film karakterli fiyatı 4.85TL Boyama kalemleri 14 90 TL ve daha birçok okul malzemeleri ve Ürünleri 24 Ağustos Bim aktüel kampanyalar kataloğu arasında yer almakta ürünlerin devamını incelemek için Aşağıda yer alacak olan resimleri detaylı bir şekilde fiyat listesi yer almaktadır.

Son olarak eklemek istediğim ürün kataloğu arasında yalan soğuk ve sıcak içecekler.

Bim 24 Ağustos aktüel kampanyalar kataloğunda bunlar. Sıcak soğuk içecekler ve cips ürünleri yer almakta olduğunu da söylemek istedim. Kahve aromalı soğuk kahve fiyatı 2 45 TL ve aynı fiyatta bulunan karamel, fıstıklı soğuk kahve Bim 24 Ağustos 2018 tarihinde raflarda yerini alacaktır. Fusti soğuk çay 2 95 TL Öz kaynak limon aromalı soda fiyatı lise 4 95 TL.