Bim 17 Ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğu

Bim 17 Ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğunda kurban bayramına özel bir çok işinize yarayacak ürünler bulunmakta. Bim Market fiyatları her bütçeye uygun olduğunu göreceksiniz.

Bim 17 Ağustos 2018 aktüel ürünler kataloğu içerisinde kurban etlerini kesmek için farklı bıçak çeşitleri evinize gelen misafirlerinize sunum yaparken çay bardağı ve tepsi gibi güzel tasarımlı ürünler yer almakta. Ayrıca Kurban Bayramı için bayramlık kıyafetler alanlara kemerleri pahalı almak yerine 17 Ağustos 2018 Bim aktüel ürünlerin de gayet uygun fiyatlara Kemer alabilirsiniz, Farklı renkleri de bulunmaktadır.Siyah kahve renkli ile %100 biri olduğunu da belirtmek isterim.


Bim 17 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar arasında Regal derin dondurucu gayet ideal bir boyutu ile fazla yer kaplamayan bir hacme sahip Ayrıca içini doldurmak için çekmece çoğunluğu bulunmakta Ve fiyatı ise 429 TL ek olarak da kredi kartına 6 taksit avantajı da sizlere sunmakta. Bim marketler zincirinde Sormak istediğiniz ürünlerden Diğeri ise fakir blender fakir blender yanında 4 Farklı aksesuarları ile 145 TL olarak Bim marketler zincirinde raflarda yerini alacak olmakla birlikte kredi kartına 6 taksit avantajı da sunmakta

Bim 17 Ağustos 2018 aktüel kampanyalar kataloğunda yer alan kredi kartı taksitli avantajlı aktüel ürünler

Tefal tost makinesi 2 yıl garantili kredi kartına 6 taksit avantajlı bir üründür fiyatı ise 109 TL. Regal derin dondurucu 229 TL 2 yıl garanti kapsamında bulunmakla birlikte kredi kartına 6 taksit avantajı da sunmakta olan ürünlerden biri. Borena 4lü tencere seti fiyatı 89.90 TL kartlara 6 taksit imkanı sunan aktüel kampanyalı ürünler arasında kredi kartı taksit sunan ürünlerden birkaç tanesini sizlere bahsettim.

Şimdi yine aldığımız yerden Bim 17 Ağustos Aktüel ürünler listesini anlatmaya devam edelim
17 Ağustos Bim Aktüel ürünleri bayanlar ve Bay için bakım ürünleri yer almakta. Bay bayan deodorant ve parfüm çeşitleri, Kuru ve Yağlı saçlara özel farklı şampuanlar, Diş macunları ve daha bir sürü bakım ürünü çeşitleri Bim kataloğunda yer almakta. XO Bay bayan parfüm setleri 19,95 TL Duş jeli 7.45, sıvı şampuan 600 ml 5.95 TL, tıraş bıçağı üçlü Bıçak 8.95 TL
Pompalı aseton Gülşah 175 ml fiyatı 3.95 TL Olarak Bim marketler zinciri tarafından 17 Ağustos 2018 tarihinde raflarda yerini almanya başlayacaktır.

Sizlere daha önce de anlattığım gibi Kurban bayramına özel kampanyalar kataloğu çok ürünler arasında bulunan Paslanmaz çelik satı her kurban kesici ustaların işini kolaylaştıracak ve Hayvanların canını fazla acımayacak bir şekilde işin bitmesi için ne ayrıca ideal bir fiyatta. Bim 17 Ağustos 2018 Aktüel Kampanyalar arasında yer almakta. Mangal keyfi sevenler için ise ayaklı mangal fiyatı 27.59 TL olarak raflarda yerini alacaktır.