ŞOK 9 Mayıs 2018 aktüel ürünler broşürleri

ŞOK 9  Mayıs 2018 Aktüel ürün broşürleri çıması ile birlikte indirimli ürünler listesi şekilenmiştir. ŞOK 9 Mayıs Aktüel ürünler Kataloğunda öne çıkan beyaz Eşyalar ve küçük mutfak aletleri göze çarpıyor.


Mutfak aletlerinden başlayalım Arzum eco doğrayıcı her bayanın ihtiyacı olan günlerden biri Sabahları  çocuğunuza okula giderken  veya okuldan geldiğinde bir ekmek arası tost yapmak istemez misiniz Sinbo tost makinesi 2 yıl garantili ve 6 taksit avantajı da bulunmaktadır Fiyatı ise 45 TL idir.

Arzum doğrama makinesi 74. 90 TL olmakla birlikte 3 yıl Garanti sunmaktadır ve oda 6 taksit avantajı sunmaktadır. KUER  çok amaçlı mutfak dolabı Bunun fiyatı ise 89. 90 TL idi. her mutfağa sığan bir üründür 100x44x35cm.Artık mutfak eşyalarını sıkıştırmaya son.

Indesit çamaşır makinesi aktüel ürünler arasında en dikkat çekenlerden  Ürünlerin hit listesinde yer almaktadır. Şok 9 Mayıs 2018 aktüel ürünler de ev ihtiyaçlarının çoğunu giderme fırsatı sunmakla  birlikte ufak evlerinde ihtiyaçlarını ve ya tasarrufu yapmasını sağlamakta .KUER Iki kapılı 8 gözlüğü 190X 50 X38 dolap ister Kitaplarınızı ister dosyalarınızı isterseniz havlu veya benzeri ürünlerinizi yerleştirme seçenekleri olan bir dolap gibi fiyatı ise gayet uygun 159 TL olmakla birlikte 2 yıl garantili ve 6 taksit avantajı da sunuyor.

9 Mayıs aktüel ürünlerin fotoğrafları ve daha detaylı bilgiler renkleri ve buna benzer
bilgiler aşağıda sizlerle sunulmaktadır.