BİM 18 mayıs 2018 aktüel ürünler broşürleri

BİM 18 mayıs 2018 aktüel ürünler broşürleri arasında, yine her zamanki gibi avantajlı mutfak araç gereçleri ve erkekler, bayanlar ve çocuklar için  uygun fiyatta aktüel ürünler sizlerle birlikte. 


Herkesin sevdiği tasarım ve modellerde çay ve kahvelerimizi rahat geçirmeniz için metal ayaklı sehpalar üçlü takım halinde fiyatı 99. 90 TL ben satışa sunulacak da son dönemlerde moda olan sadece salonun ortasına halı Uyumaya başlandığı için Halıları da fiyat yükselmesi olduğundan BİM 18 Mayıs 2018 aktüel ürünlerinde fiyatı 75 TL olarak satılacak. Ayrıca kredi kartına 6 taksit avantajı da bulunmaktadır boyutları ise 60x300 boyutlarındadır.

Okul döneminde özellikle yeni başlayan öğrencilerimiz için Mini sırt çantası 9.95 TL  idi isterseniz piknik veya uzun yola giderken de sizin için Mini sırt  çantası ideal olacak ürünlerden  bir dir.  uzun yolculuk yapıldığında fazla yer kaplamayan koltuğunuzun yanına çok rahat sığabilen bir Üründü. Anneler  günün  yaklaşmasıyla birlikte İM aktüel ürünler de bayan çantaları 17. 50 TL üzerinden atışı sunulacak Eğer bu Ürünü almak istemezseniz  sizlere bayanların el çantalarını yani cüzdan çantalarını fiyatını söyleyeyim 4. 90 TL idi genellikle  gördüğünüz fermuarlı çantaları orta yaş üzeri bayanlar kullandığı için gayet Anneler ve Anne anneler ve babaanneler için gayet uygun bir hediye olacaktı. Otururken sırtınız  ağrıyorsa veya kirli bir yere oturmak istemiyorsanız sehpa minderi 11. 95 TL idi  boyutları 60 x 40 olmakla birlikte %70 Pamuk %30 polyester.

BİM 18 Mayıs 2018 aktüel  ürünler  katalog listesi sizlerle..BİM 18 Mayıs aktüel ürünler Detayları ile birlikte hazırlanmış kataloğumuz detayları ile listemizde de dir. Herkesin beklediği kampanyalı ürünler listesinde Vestel Venüs V4 ürünü  karşınızda özellikleri ise Android 7. 1 nogatIşletim sistemi 5. 5 HD ekran  3.  GB RAM 3. MP arka,5 MP ön kamera  32 dahili hafıza ile birlikte Vestel servis garantisinde olup 825  TL den  BİM Marketin 18 Mayıs 2018 Aktüel ürünleri arasında da bulunmakta.

BİM market genellikle bay bayan ürünleri ve teknolojik aletler hemen hemen ayda1  Sefaaktüel kampanyaları  kataloğunda Yay ve emek dedi.  lazerli daire testere si özellikle tamirat işlerinde çalışan kişiler için  aktüel ürünler kataloğunda yer almaktadır.  özellikle 1200w güç hareketli ve sabit koluma 5000 min hız ölçüm aparatı kesme derinliği 65m ,m disk  çapı 185m,m Vicks kalınlığı2,m olarak 139. 90 TL ben kredi kartına 6 taksit sunmaktadır.

İnşaat ürünleri arasında sadece  lazerli Testere bulunmamaktadır . BİM 18 Mayıs aktüel ürünleri arasında Baba evi tavan boyası iç cephe boyası da listede favori tavan boyası 17. 5. kg renk beyaz fiyatı ise 49. 90.TL favori iç cephe boyası99. TL ve 6 taksit fırsatı  aktüel ürünler kataloğunda bulunmakta.duvar tavan boya fırçaları buna benzeyen diğer ürünler de listede bulunmaktadır.

Teknolojik ürünlere geçecek olursak Philips bluetooth hoparlör kredi kartına 6 taksit avantajı ve 2 yıl Garanti 3 farklı renk seçeneği be sunmakta fiyatı ise 89 TL telefon  kulaklıkları fiyatları değişmekte olup 49 TL 39 TL arasında satışa sunulmakta. harici taşınabilir şarj aleti
fiyatı 39. 90 TL olmakla birlikte iki ayrı renk seçeneği de bulunmaktadır.

BİM 18 Mayıs aktüel ürün kataloğu resimli olarak detaylı bir şekilde aşağıda bulunmaktadır.

Çocuklar için sandalyede çocuk masası özellikle Bu sandalye masaların kreşlerde kulanılmak la birlikteEvlerde de bulunması güzel olacaktı çocuk sandalye senin fiyatı 16. 90 TL Sehpanın fiyatı 24. 90 TL. çocuklarımızın yemek Yelken Yeter artık demeyeceğim bu zamanlarda bu sehpanın ve sandalyenin avantajını göreceksiniz. Evet bayanlar eşyalarınız sığmıyor mu veya çocuklarınıza aldığınız oyuncak veya bez benzeri düğünler için iki kapılı dolap 109 TL olmakla birlikte sizlere 6 taksit avantajı da sunmaktadır.

Evet bayanlar şimdi mutfak malzemelerini ve mutfak aletleri ne göz atmaya başlıyoruz.
BİM 18 Mayıs 2018 Aktüel ürün kataloğunda herkesin avantaj da olup indirim nerede yakalamaya çalıştığı ürünleri size gösterip ve anlatacağım bu arada sunumun sonunda ürünlerimizin fotoğrafları aşağıda ya alacaktı. 3 çekmeceli Regal derin dondurucu 2 yıl garantili olmakla birlikte kredi kartına 6 taksit  avantajı da bulunmaktadır. fazla yer kaplamayan Regal derin dondurucu herkesin beğeneceği bir tasarıma sahiptir Boyutlarını  ürün resminde öleceksiniz.

Gelelim mutfakların olmazsa olmazı sizlere de Avea'ya bahsettiğim gibi herkesin uygun fiyatları da aradı takımı Kumtel 3lü ankastre set 699 TL kredi kartına 6 taksit avantajı da sunuyor geçerli olan Kredi kredi kartları Bonus w World Ayrıca 2 yıl garantili dir. Diğer mutfak aletleri mi sizce tavla 3 kişilik set çift desenli cam tabak çay seti bıçak seti pasta servisi gibi parça bu tarz ürünler  birbirlerini devam etmektedir.