BİM 11 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu

BİM 11 Mayıs 2018 aktüel ürünler kataloğu karşınızda. BİM 11 Mayıs aktüel ürünler kataloğu önceden çıkmakla birlikte kaliteli ve herkesin beğenisini çekecek ürünlerle karşınızda. Aktüel ürünlerde özellikle bayanların isteklerini karşılayabilecek ve gayet uygun İdirimli fiyatlarlar Bayanların gözdesi olacaktır. 


BİM 11 Mayıs aktüel ürünlerinde erkekler ile unutmuyor Ayakkabı ve kol saati çok cazip fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Kol saatleri hem bay hem bayan olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunmakta ayriyetten ayakkabılarda ise bay bayan olarak aktüel ürünler listesinde yer almaktadır .Bbayanlar üzerinden devam etmek isterim bayanlarımız için üç farklı modelde sabahlık bulunmaktadır Ve saç düzleştirici fön makinesi mutfak araç gereçleri gayet uygun fiyatta Aktüel  ürünler kataloğunda yer almaktadır .

Bayanlar Yaz geldi diye neler alacağım fiyatları nedir diye uğraşmayın gayet uygun fiyatta hem yazlık hem kışlık ihtiyaçlarınızı BİM 11 Mayıs kataloğunda karşınızda kışlık ihtiyaçlarınız şal, toka Ve daha bir sürü ürünler burada. BİM 11 Mayıs 2018 aktüel ürünlerde hem Beyler Ve bayanlar için  ayakkabı ve takı dolabı. her sabah dışarıya çıkarken banyo Aynasına bakmaya gerek kalmayacak çünkü boy aynası aktüel  ürünler içinde bulunmaktadır fiyatı ise gayet cazip bir fiyatı birazdan sizlere fiyatlarıda açıklayacağım Ayriyetten daha detaylı görmeniz için fotoğraflarda bulunmaktadır.

Bay bayan Casio kol saatleri Bayanlar için 79. 90 erkekler için 119. 90 TL idi Ayriyetten kredi Taksit avantajı dakartına 6 taksit avantajı da


Taksit avantajı da sunmaktadır Boy aynası 109 TL Ide Ayrıyetten Az evvel de söylediğim gibi kredi kartına 6 taksit avantajı bulunmaktadır size anlatacağım diğer ürünlerin de tu kredi kartına 6 taksit  yapabiliyorsunuz .

Aynı iyi nevresim takımı Fiyatı 79. 90 TL ve 6 taksit avantajı bulunmaktadır. Gelelim Bayanlarımızın annelerimizin ve eşlerinizin en ihtiyacı olan ürünlerden birkaçına daha.

4 lü tava seti 49. 90 TL  18x20 x24x28 Cm Kızartma tenceresi patates ve benzeri  yiyecekler için 25mm Gövdesinin kalınlığı 22 cm olmakla birlikte fiyatı ise 34. 90 TL idi  kaçırılmayacak ürünlerden birkaçı ona bile çocuklarınızın patates sevgisi için gayet pratik bir yöntem.