Bim 1 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Broşürleri

Bim 1 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Broşürleri yaza özel Aktüel ürünler çocuklarımızı sevindirecek ürünler bulunmakta akülü araba ve 4 tekerlekli renkli bisiklet kamp piknik yapmayı sevenlere özel her türlü ihtiyaçlar aktüel ürünler kataloğunda yer almaktadır.


Çocuklarınıza pikniğe sevdirmenin yollarından birine sizle söyleyeyim Renkli ve kolay açılabilir otomatik çadırda fiyatı ise 89.90 TL olmakla birlikte kredi kartına 6 taksit avantajı bulunmaktadır hiçbir şeyi hamam yerine değişmem diğerler sizler için de örme hamak 19. 90 TL daha bitmedi, Bim 1 Haziran 2018 Aktüel Ürün kampanyaları nostalji Yaşatmaya devam ediyor termosundan Semaverine, piknik çantasından Piknik örtüsü kürek ve birçok ürünle birlikte sizleri eski zamanlara götürüp nostalji yaşatacak ünlüler Sizleri bekliyor.

Bim yaza özel Aktüel ürünler çocuklarımızı sevindirecek ürünler bulunmakta akülü araba
ve4 tekerlekli renkli bisiklet kamp piknik yapmayı sevenlere özel her türlü ihtiyaçlar  aktüel ürünler kataloğunda yer almaktadır.

Çocuklarınıza pikniğe sevdirmenin yollarından birine sizle söyleyeyim Renkli ve kolay açılabilir otomatik çadırda fiyatı ise 89. 90 TL olmakla birlikte kredi kartına 6 taksit avantajı bulunmaktadır hiçbir şeyi hamam yerine değişmem diğerler sizler için de örme hamak 19. 90 TL .Daha bitmedİ, Bim 1 Haziran 2018 Aktüel ürün kampanyaları nostalji Yaşatmaya devam ediyor termosundan Semaverine,piknik çantasından Piknik örtüsü kürek ve birçok ürünle birlikte sizleri eski zamanlara götürüp nostalji yaşatacak ünlüler Sizleri bekliyor.

Güneşin tadını deniz kenarına uzanıp çıkarmaya sevenler içinde Bim 1 haziran 2018 Aktüel kampanyalar broşürleri arasında bakım kalemleri nemlendirici bronzlaştırıcı güneş koruyucu ve daha birçok bayan ürünleri yer almaktadır.

Bim 1 Haziran 2018 broşürlerinde bulunan ürünlerin fiyatlarına bir göz atalım.

Bronzlastırıcı sprey güneş yağ14.90 tl Nivea sun  buharlaştırıcı güneş yağı 200ml 6 faktörlü27.90tl  Nivea hassas koluma Güneş losyonu 200ml 30 faktörlü fiyatı 31. 90 TL Güneş kremi havuç Kakao yağı 225g 11. 90 TL bayanlar ve çocuklar için Deniz patiği 12 90 TL  den birçok tatil ürünleri bulunmakta olmakla birlikte aşağıda  daha detaylı bir şekilde inceleyebilir resimlerini ve fiyatların görebilirsiniz.