Şok 18 - 25 Nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu

Şok Market 18 Nisan 25 Nisan arası yeni aktüel ürün kataloğu listesi sizlerle...


Aktüel ürünler resimleri ve fiyatları ile fırsat dolu ürünler birbirinden güzel ve ihtiyaçlarınızı giderecek markalı ürünler. Piknik yaparken kullanılan araç ve gereçler sandalye mangal klasik piknik sepeti Hamak Ve  buna benzer aktüel ürünler bulunmaktadır. Bayanların mutfaktan çıkmak istemeyeceği aktüel ürünler kataloğu muzu da mevcuttur.

Yazın vazgeçilmez mangal etkinlikleri için uygun fiyatlı Kumtel elektrikli ayaklı ızgara 2 yıl garantili fiyatı ise 69. 90 TL olmakla birlikte paslanmaz çelik  geniş pişirme  alanı hem tavuk hem et ikisini aynı anda pişirme şansınız şimdi daha da kolay. Kamp sandalyesi 50x 50x 80 cm polyester kumaş toplama özelliği ve 2 renk seçeneği sunmaktadır mavi ve bordo fiyatı ise sadece 34. 90 TL  hem piknikte hem de uzun yol ihtiyaçlarınız için termos çanta 35x 35x 25 cm içine minimum 30 litre Almakla birlikte  Alüminyum iç kaplama çıtçıtlı önce hep fiyatı ise sadece 19. 90 TL dir. Aktüel Yayınları de sadece bunlarla sınırlı kalmayıp 6'lı muffin kek kalıbı yapışmaz yüzey 12. TL olarak satışa sunulacaktır. Piknik sepeti ise 17. 50 TL üzerinden aktüel ürünler listesinde yer almaktadır.

Ister yazdığınızda ister piknik alanında isterseniz kamp yaptığınızda dinlenmek için en  güzeli  hamak tır boyu 90x 180 cm olmakla birlikte kaçırılmayacak bir fiyatta sadece 9. 95 TL Bence bunu kaçırmayın kaçırırsanız  yazın tadında kaçırmış olursunuz Açıkçası ben bunu alacağım .Size alacağım ürünlerden birini daha söyleyeyim çocuk salıncağı 32x 38 cm 100kg Fiyatı ise 32. 90 TL olmakla birlikte  sizlere 6 taksit seçeneği de sunuyor.

Sabahları kahvaltınızı yaparken Dekoratif  ürünlerin masasında olmasını Kim istemez işte sizlere birbirinden güzel ve dikkat çekici eve gelen arkadaşlarınızın hayranlıkla bakacağız takımları sizlere tanıtacağım LAV Gözde kahve yani bardağı  3lü Sert fiyatı 5 95 TL idir Evet  mutfak aktüel  ürünlerimize devam edelim Gözde su bardağı üçlü set halinde 5. 95 TL Gözde 12 parça çay seti ise 17. 90 TL gördüğünüz gibi fiyatlar hem cazip hem sonunda getirebileceğiniz fiyatlarıda Son olarak Paşabahçe olay yuvarlak reçellik 6 parça olmakla birlikte sadece 7. 95 TL.

Tat ketçap ve mayonez set halinde 8. 95 TL üzerinden aktüel ürünler listesinde yer almaktadır elsev şampuan çeşitleri  550 Mele üç çeşidi bulunmaktadır %50  indirimli de Vernel Yumuşatıcı çeşitleri %50 indirimli de  olduğunu görüyoruz.