Bim 6 Nisan 2018 Aktüel ürünler kataloğu

Bim 6 Nisan 2018 kataloğu yine sizleri şaşırtacak Aktüel ürünleri ile karşınızda elektronik aletler giyim aksesuar ve benzeri ürünlerle 6 Nisan'da karşınızda.

Bim 6 Nisan 2018 ürünleri arasın da, 16 Jant bisiklet 175 TL olup 6 taksit ve 2 yıl garantilidir bisiklet kullanmayı yeni öğrenen meye çalışan çocuklarımız için dört teker ve fiyat da Bence gayet uygundu tavsiye ederim.

Bununla kalmıyor çocuklarımızın el becerileri ve hayal dünyalarını ve zekalarını geliştirecek ürünlerde mevcuttur. Bayan Tirko'lar S- M  beden olmak üzere iki renk seçeneği de sahipti model ve tasarım olarak gayet hoş ve fiyat olarak da uygundur.

Evinizin banyosunda günlük kullandığınız malzemeleri  nice nereye yerleşti iyiyim dur yeni değişti iyiyim demeye son artık bayanlar ve erkekler kendi günlük ve kişisel eşyalarını yerleştirmek için banyo duş rafı sadece Bim aktüel ürün nerede sadece 8.90 TL. 3 farklı Raf boyutları Her türlü duş malzemeleri için dizayn edilmiş ideal kullanım  fazla yer kaplamayan bir Ürün. Duş başlığına monte etme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca güçlü vakum aparatı sayesinde duvara sabitleme özelliği ve avantajınız bulunmaktadır. Banyo suyu küçük olanlar için gayet ideal bir çözüm ve kaçırmamanızı  tavsiye ederim.

Çocuklarımız için hediyesi olarak bir ürün daha;

Örümcek Adam desenli lisanslı Ayrıca 8 Tei  bulunmakla birlikte otomatik özelliğe de sahipti. Ayrıca 4 farklı çizgi film  karakterleri de bulunmaktadır. kızlar ve erkekler için Ölmeyin Pamuk Prenses Süpermen  ve daha da farklı karakterler de bulunmaktadır diyetinize gayet cazip Bir Aktüel  büründü 14.  90TL ve stoklarla  sınırlıdır bence kaçırmayın  çocuklarınızı mutlu edin.

Bim 6 Nisan 2018 kataloğunda kız çocuklarına özel  LOLLO  S Bebek bakma yıkama uyutma ve bu tarz özelliklere sahip olan takım halinde ki  fiyatı sadece ve sadece  11.50 TL.

Kız çocuklarımızın şimdiden Hayal güçlerini ve kendi nasıl büyüdüğünü anlama yollarından bir tanesi de ben kuzenimin kızına alacığım.
Başka yerlerden bir takım halinde almaya kalktığınızda fiyatlar aşırı derecede yüksek olmakla birlikte ailelerin ceplerini zor duruma sokmak da birlikte
anlamadığı zaman çocuğunun üzgünlüğünü verebiliyoruz.

Evet bayanlar beklenen ürünlerden bir daha sizlerle kızartma tenceresi 22 cm kolay temizleme olmakla birlikte 5 kat teflon iç kaplaması yanmaz yapışmaz özelliğe sahiptir fiyatı ise 34 . 90 TL dir

Bim aktüel ürünler 6 Nisan 2018 yine bayanlarımızın istediği beklentiyi karşılamıştır,
su ısıtıcı Kettle Premier fiyatı 59. 90 TL  olmakla birlikte bayanlarımıza daha çok farklı hem seçeneği de sunmaktadır .
İç yüzey 304  Kalite paslanmaz çelik  1.7 litre kapasite 1800 Vault ve  2 yıl garantilidir bir  markalı  ürün ise fakir el blender  400 Volt ve paslanmaz çelik özelliği ne sahiptir ve 2 yıl garantilidir

Sadece ufak bir ben gezinti yapıyordum elektrikli kahve cezvesi gördüm ve fiyatı gayet uygun. Harry dekorlu Porselen kahvaltı takımı kare pasta börek saklama kabı çok amaçlı metal kutu mantı kesme aparatı.
Detaylı aşağıda bulunmaktadır.