Bim 20 nisan 2018 aktüel ürünler kataloğu

BİM Market 20 Nisan 2018 Aktüel ürünler kataloğu aktüel  kampanyalar denilince ilk akla  gelenlerden Biri olan ise bim marketdir. BİM market yine  bütün çocuklara sevindirdi 20 Nisan aktüel ürünler ve çocuk ağırlıklı ürünleri geleceksiniz .Sadece çocuk ürünleri değil Elektronik Giyim ve  birçok  ihtiyacınız olan ürünler sizleri burada bekliyor. Fiyatlar gayet uygun ve sizleri sıkıntıya sokmayacak  derecede Indirimli ürün listesini sizlere anlatacağım.

Babalar ve Anneleri söylüyordum Eğer 11 Nisan da Çocuğuma bir şey alamadım diyorsanız şimdi Tam zamanı Dört tekerli bisiklet sadece 89 TL olmakla birlikte kredi kartlarına 6 taksit avantajı da bulunmaktadır kız çocuğu pantolonları ise sadece ve sadece 9. 90 TL idr kızkız ve erkek çocuklarımız için zamanı ve saati öğrenmesine yardımcı olacak çocuk saatlerimiz aktüel ürünlerin arasında yer almaktadır fiyatı ise 14. 50 TL idi kız çocuklarımızın severek oynadığı oyuncaklarından bir  olan oyuncak bebekler 12. 50 TL üzerinden satılmaktadır Uzaktan kumandalı oyuncak arabalar Üç farklı renk ve 3 farklı model de 39. 90   TL.

Biraz daha oyuncak fiyatlarını tanıtalım  5'li araba seti 17. 50 TL ve  akıllı tren takımı 17. 50 TL ve çocuklarımızın uykudan kopmasını istemiyorsak size beğeneceğiniz ve çocuğunuzun çok seveceği Gece lambası fiyatı ise 34. 90 TL idi bence bu ürünü kaçırmayın Eğer derseniz ki bana pahalı geldi  yine de bir formül bulup çocuğunuza gece lambası ayarlayın.

Evet şimdi diğer ürünlerimize geçelim  bayan spor ayakkabı 36-  40 numara ile iki renk seçeneği  sunmaktadır lacivert ve beyaz erkek ve bayan terlikleri 40- 44 numaralı idi fiyatı ise 12. 50 TL idi. Aktüel ürünleri sunmaya devam ederken Elektronik aletleri geçelim. Aktüel Ürünler arasında herkesi işine yarayacak ürünlerden Bir de şey HP Wifi özellikle Yazıcı  fiyatı 139. 90 TL olmakla birlikte 2 yıl garantili   ve kredi kartına 6 taksit yapma şansı da bulunmaktadır laptopların olmazsa olmazı  soğutma fanı 27. 50 TL dir bilgisayara ürünlerde anlatmaya devam edelim klavye 27. 50 TL   bilgisayar kulaklığı ise 25 TL idir   Sony telefon kulaklığı 39. 90 TL 4 farklı renk seçeneği de sunmaktadır beyaz kırmızı siyah ve mavi renkleri ile.

Bu ürünler stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı kaçırmamanızı tavsiye ederim aşağıda sizlere  resimleri ile birlikte sunacağım.