A101 5 Nisan 2018 Aktüel ürünler kataloğu

A101 5 Nisan 2018 aldın aldın aktüel ürünler her zaman olduğu gibi şok fiyatlarda karşımıza çıkıyor. Bayanlara özel ve çocuklarımızın dikkatini çeken  ürünler Karşımızda. 23 nisan  dan dolayı çocuklarımıza özel ürünler bulunmaktadır.

A101 5 Nisan 2018 günü çocuklarımız için oyuncaklar hayallerini geliştirecek ürünler onların çocuklarımızın dikkatine çekecek onlara özel motifli çatal bıçak bulunmaktadır. Bayanlar geçtiğimizde ise mutfak aletleri elektronik aletler yemek kapları ve birçok ürün daha. Usb Bluetoothlu kulaklık akıllı bileklik daha bir sürü teklonoji ürünleri.

16 gb lisanslı taraftar motifli Usb bellek 19.95 TL dir. Piranha kablosuz Bluetooth; kulaklık iphone/ Android uyumlu olmakla birlikte şarj edilebilir özelliği de bulunmaktadır. Fiyatı ise arayıp da bulamayacağınız fiyatlardan bir ürün 29.95 TL. Başka mağazalar veya dükkanlardan almaya kalktığınızda yüksek mevlalar ödemektense A101 almanızı tavsiye ederim 2 yıl garantisi de var.

Aldığımız ürünlerin çoğunda kredi kartı taksiti geçerlidir. Bonus Maximum ve World olmak üzere 3 kredi kartı 6 taksit yapma imkanınız var.Bir aldın aldım da kampanyası ise Regal mini  buz dolabı
tezgah seviyesinde bulunmaktadır. Boyutları ise yükseklik 82 cm 54 cm genişlik ise 48 cm idi
soğutucu raf sayısı 2 olmakla birlikte değiştirilebilir kapı yönü özelliği de vardır.

Bayanlara artık bel ağrısına son Sunny Anka dik süpürge sadece ve sadece 75 TL. Özellikleri 1700 w enerji gücüne sahip bir elektrikli süpürge ye eşdeğer performansta 57 X 38. 2X75 .7 .cm ergonomik tutma sapı ve yaya kaplama avantajı toz torbasız kullanım yıkanabilir filtre ve toz haznesi ayrıca dikey duyma özelliği çıkartılabiliyor. Uzatma borusu Üçgen süpürme özelliği ve yanında üçgen başlığı da hediye 2 yıl garantili.

Evet bayanlar daha bitmedi, kaymaz taban saçaklı yuvarlak halı her eve lazım evlerini dekoratif hale getirmek isteyen bayanlar için fiyatı çok uygun 39, 95 TL. Daha bitmedi 100& x 150 cm kilimler farklı renk ve desen çeşitleri de bulunmaktadır fiyatı ise 13, 95 TL.Benim avantaj da gördüğüm ve halı ürünleri de size söyleyemeden geçemeyeceğim.

Pirana kablosuz bluetooth kulaklık bunu almaya %100 gideceğim. Arkadaşıma elbiseye lisanslı taraftar 16 GB flash belleği de almadan olmaz. Hem hem erkeklerin hem bayanları ihtiyacı olan Fön makinesini Almadan da çıkılmaz.