Bim 30 Mart 2018 aktüel ürünler kataloğu

BİM 30 Mart 2018 Cuma gününden itibaren başlayacak Aktüel ürün kataloğu ürünlerini sevgili müşterilerine Kaliteli ve uygun ve hesaplı ürünlerini sizlere Sunmaya devam ediyor.


BİM'de 30 Mart Cuma gününden itibaren başlayacak olan aktüel ürünler Tamir malzemeleri ve Tamir aletleri ,Küçük Ev eşyaları Elektronik oyuncaklar. Hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünler Sadece 30 Mart cuma güne itibariyle Satışa sunulmaya başlıyacaktır.. BİM in detaylı bilgileri Aşağıdaki listemizde mevcuttur.

BİM Aktüel Ürünler 30 Mart yine çocuklarımızı sevindiriyor. Pepee ve Şili oyuncakları 19. 90 TL Bence kaçırmayın uygun bir fiyat .benim arkadaşımın oğlunun doğum günü 32 Mart benim için Avantajlı ve uygun olucak sizde çocuğunuza veya akrabanızın çocuğuna almayı kaçırmayın . Başka yerden almaya kalktığınızda fiyatlarını Siz benden daha iyi bilirsiniz BİM 30 Mart 2018 Cuma günü aktüel ürünlerde yine Siz sevgili Bayanlarımıza düşünmeye devam etmektedir. Brillant 8 çarpı 150 cm Kaymaz ve yıkana bilme özelliği olan halı fiyatı 24.90 TL olmakla birlikte iki renk seçeneği de Sizlere sunmaktadır.Hafif ve ve sen güzelliği ile evinize Hayırdır renk atacaktı. Daha bitmedi bayanlarımız için bir 2.ürünümüz ise Fakir Avanti buharlı ütü özellikleri lise,2800 Waltt,Seramik tabanlı Buhar oranı 150 g Devamlı buhar Dakikada 35 g olmakla birlikte otomatik kapanma özelliği de bulunmaktadır Eğer bana soracak olursanız bence otomatik kapanma özelliği bence güzel bir şey Evet şimdi ütünün özelliklerini anlatmaya devam edelim. dikey buhar çıkışı 480 milim su tankı kendi Kendini temizleme özelliği de bulunmaktadır.

Ayrıca Fakir buharlı ütüyü 6 taksitle bölme ihtimalinizi de bulunmaktadır. 6 takside bölünen kartlar ise Axess Bonus ve WORLD Olarak 3 e ayrılmıştır.. Fiyatı ise 119.90TL dir BİM 30 Mart aktüel uygun fiyatlı ürünler ben bir de 9 parça tencere tava seti 16- 20- 24 cm derin tencere- 24 cm basık tencere 24 santim tava Z tipi buhar tahliyeli cam kapak ergonomik Çelik ve Tepe . 304 kaliteli paslanmaz çelik gövdeli dir. Bununla kalmayıp siz sevgili müşterilere 6 taksit avantajı da bulunmaktadır. . 3 kredi kartı için geçerlidir. Bonus Axess ve World olmak üzeredir Fiyatı ise 149.90 TL BİM 30 Mart aktüel ürünler kataloğu çok amaçlı dolap 16mm 1. sınıf ortalama özelliği bulunmaktadır dağınıklığı ve kapıların sağlam olması dikkati çeken özelliklerden biri de ben gittim ve kendi kendim test ettim bunu da söylemek istedim. Fiyatı ise 119 TL Saatli tablo Şık ve nazik Duran saatli tablodur. bakıp içinizin rahatlatan Bir güzelliğe sahiptir. Ayriyet ten size iki tane seçenek sunmaktadır fiyatı ise 29.90